Kino Rab

Kino u Rabu djeluje od 1913. godine pod imenom ''Kino Edison'' a kasnije kao ''Kino Tesla'', te svojim djelovanjem pruža posjetiteljima permanentnu filmsku kulturu. U Rabu djeluju dva kino – zimsko kino i ljetno kino. Ulaganjem Ministarstva kulture,  Grada Raba i Pučkog otvorenog učilišta Rab kina su opremljena digitalnom kino opremom.

IZBAVITELJI 2

Petak, 22.06.2018. u 21.30.sati

SINKRONIZIRANO

Izvorno ime: Incredibles  2

Redatelj: Brad Bird

Žanr: animirani

Glumci: Siniša Popović, Bojan Gregorić Vejzović, Branko Đurić,              Marija Šegvić, Ksenija Marinković

Trajanje: 118+8 min.

U novom nastavku priče o superherojskoj obitelji mama Helen je u centru pažnje, a tata Bob je heroj kod kuće gdje se brine za djecu. Njihovu normalnu svakodnevicu poremeti dolazak opasnog i pametnog zlikovca kojeg jedino Izbavitelji mogu pobijediti.

O KRATKOM FILMU BAO

Izbaviteljima 2 prethodi novi kratki animirani film studija Disney - Pixar zvan „Bao“. Bao je priča o brižnoj majci koja pati od sindroma praznog gnijezda nakon što je njen sin odrastao. Nova prilika za majčinstvom ukaže joj se kad jedna od knedlica koje je napravila oživi i poprimi obilježja razigranog dječačića. Njena novootkrivena sreća je ipak kratkotrajna – kako knedlica naglo izraste, majka shvati da ništa ne ostaje maleno i slatko zauvijek i da je napuštanje gnijezda potpuno prirodna i neizbježna stvar.

IZBAVITELJI 2

Četvrtak, 21.06.2018. u 21.30.sati

SINKRONIZIRANO

Izvorno ime: Incredibles  2

Redatelj: Brad Bird

Žanr: animirani

Trajanje: 118+8 min.

O KRATKOM FILMU BAO

OCEANOVIH 8

Subota, 23.06.2018. u 21.30.sati

Izvorno ime: Ocean's 8

Redatelj: Gary Ross

Žanr: akcija, kriminalistički, komedija

Glumci: Sandra Bullock, Rihanna, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Katie Holmes, Adriana Lima

Trajanje: 110 min.

Sandra Bullock glumi Debbie Ocean, otuđenu sestru Clooneyevog lika Dannyja Oceana iz kultnog filma Oceanovih 11, koja će pokušati provesti gotovo nemoguću pljačku u New Yorku, na zvjezdanom godišnjem balu Met Gala. Njezin prvi zadatak je okupiti savršenu ekipu profesionalnih lopova: Lou, Rose, Daphne Kluger, Nine Ball, Tammy, Amita i Constance. Plan već ima, samo ga treba provesti.

OCEANOVIH 8

Nedjelja, 24.06.2018. u 21.30.sati