Kino Rab

Kino u Rabu djeluje od 1913. godine pod imenom ''Kino Edison'' a kasnije kao ''Kino Tesla'', te svojim djelovanjem pruža posjetiteljima permanentnu filmsku kulturu. U Rabu djeluju dva kino – zimsko kino i ljetno kino. Ulaganjem Ministarstva kulture,  Grada Raba i Pučkog otvorenog učilišta Rab kina su opremljena digitalnom kino opremom.

LJETNO KINO RAB________ ŠPIJUN LAVLJEG SRCA

Četvrtak, 06.08. 2020. u 21.30 sat

Izvorno ime: Le Lion

Redatelj: Ludovic Colbeau-Justin

Žanr: Komedija

Glumci: Dany Boon, Philippe Katerine, Anne Serra

Godina: 2020.

Država: Francuska

Trajanje: 95 min

Film prati Romaina, psihologa koji je fasciniran svojim pacijentom Leom Milanom, koji tvrdi da je visoko obučeni međunarodni špijun, kodnog naziva Lav.
Kada je Romainova zaručnica oteta, baš kao što je to Lav predvidio, Romain shvaća da je Leo jedini koji zna što se događa i jedini koji ima sposobnost pronaći i spasiti nestalu ženu. U očaju, Romain mu se pridružuje u žestokoj potjeri preko cijelog Pariza kako bi spasio svoju dragu Louise i usput zaštitio francusku središnju banku od pljačke stoljeća.
Romain nije više siguran da li je Leo, odnosno Lav, zaista tajni agent ili velika prevara?

LJETNO KINO RAB________ KAKO IZDRESIRATI ZMAJA 3 SINKRONIZIRANO

Petak, 07.08. 2020. u 21.30 sat

Izvorno ime: How to Train Your Dragon: The Hidden World

Redatelj: Dean DeBlois

Žanr: Animirani, Avantura

Glumci: Mitja Smiljanić, Mia Krajcar, Frano Mašković, Kristijan Potočki, Ozren Grabarić. Goran Grgić

Godina: 2019.

Država: SAD

Trajanje: 104 min

Studio DreamWorks Animation donosi nam novu iznenađujuću priču o odrastanju, pronalaženju hrabrosti da se suoče s nepoznatim ... Sve je počelo kao nevjerojatno prijateljstvo između adolescentskog Vikinga i strašnog zmaja Noćni bijes, I razvilo se u epsku avanturu koja se proteže u njihovim životima. Dobrodošli u najzabavnije poglavlje jedne od najdražih animiranih franšiza u povijesti filma: Kako izdresirati zmaja: skriveni svijet.

Sada vladar Berka uz Astrid, Štucko je stvorio veličanstvenu kaotičnu utopiju zmajeva. Kada se Štucko i Bezubica iznenada susreću sa ženskom vrstom noćnog bijesa, moraju napustiti jedinstveni dom kojeg su poznavali i otputovati u skriveni svijet za koji većina vikinga vjeruje da je samo mit. Kako se otkriju njihove prave sudbine, zmaj i jahač će se boriti zajedno na samom kraju Zemlje kako bi zaštitili sve do čega im je ikad u životu stalo.

LJETNO KINO RAB________ ŠPIJUN LAVLJEG SRCA

Nedjelja, 09.08. 2020. u 21.30 sat