Kino Rab

Kino u Rabu djeluje od 1913. godine pod imenom ''Kino Edison'' a kasnije kao ''Kino Tesla'', te svojim djelovanjem pruža posjetiteljima permanentnu filmsku kulturu. U Rabu djeluju dva kino – zimsko kino i ljetno kino. Ulaganjem Ministarstva kulture,  Grada Raba i Pučkog otvorenog učilišta Rab kina su opremljena digitalnom kino opremom.

PROKLETSTVO TUGUJUĆE ŽENE +15

Petak, 19.04. 2019. u 20.00 sati

Izvorno ime: The Curse of La Llorona

Redatelj: Michael Chaves

Žanr: Horor, triler

Glumci: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz

Trajanje: 93 min

Za vrijeme svog života, utopila je vlastitu djecu u ljubomornom bijesu, bacajući se u rijeku za njima dok je plakala od boli. Sada su njene suze vječne. One su smrtonosne, a svi koji su čuli njen smrtonosni poziv u noći su ukleti. La Llorona lovi djecu kako bi ih zamijenila sa svojom. Što više vremena prolazi to je njena želja za djecom sve veća...a metode sve više zastrašujuće.

Zanemarujući zastrašujuće upozorenje majke koja je osumnjičena da ugrožava svoju djecu, socijalna radnica i njezina mala djeca ubrzo se nađu u beznadnoj situaciji. Njihova jedina nada za preživljavanjem La Lloroninog smrtonosnog gnjeva je svećenik i njegovo misteriozno tjeranje zla.

POSLIJE SVEGA

Subota, 20.04. 2019. u 20.00 sati

Izvorno ime: After

Redatelj: Jenny Gage

Žanr: Romantični

Glumci: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Selma Blair

Trajanje: 106 min

Vrijedna studentica i predana kći Tessa Young započinje prvu godinu fakulteta s velikim ambicijama. Ona točno zna što želi postići i koji put treba slijediti. Takav sređeni život, raspast će se kao kuća od karata kada Tessa upozna tajanstvenog Hardina Scotta.

On nosi tamu u očima, tijelo mu je pokriveno tetovažama i živi po vlastitim pravilima. Hardin je sve što Tessa želi izbjeći, ali nakon jednog druženja na jezeru, on će postati jedino što će od tada željeti.

Njihova veza neće biti niti jednostavna ni u ružičastim tonovima, ali svaki izazov s kojim će se suočili, učiniti će njihovu strast još snažnijom.

GOSPODIN LINK: U POTRAZI ZA SKRIVENIM GRADOM - SINKRONIZIRANO

Subota, 27.04. 2019. u 18.00 sati

Izvorno ime: Missing Link

Redatelj: Chris Butler

Žanr: Animacija, avantura

Glumci: Amar Bukvić, Krešimir Mikić, Iskra Jirsak, Aleksandar Cvjetković, Filip Juričić

Trajanje: 95 min

Umoran od usamljeničkog života na pacifičkom sjeverozapadu, Gospodin Link angažira neustrašivog istraživača Sir Lionela Frosta da ga odvede na putovanje kako bi pronašao svoje davno izgubljene rođake u bajkovitoj dolini Shangri-La. Zajedno s avanturisticom Adelinom Fortnight, ovaj neustrašivi trojac istraživača naići će na mnogobrojne opasnosti i prepreke tijekom putovanja na drugi kraj svijeta.

Kroz sve, ovaj će trojac shvatiti da ponekad možeš pronaći obitelj na mjestima na kojima bi se najmanje nadao.

OSVETNICI - ZAVRŠNICA

Subota, 27.04. 2019. u 20.00 sati

Izvorno ime: Avengers - Endgame

Redatelj: Anthony Russo, Joe Russo

Žanr: Akcija, avantura, SF

Glumci: Brie Larson, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Josh Brolin, Chris Hemsworth, Chris Evans, Tom Holland, Elizabeth Olsen, Paul Rudd

Trajanje: 182 min

Nakon razornih događaja u filmu Osvetnici: Rat beskonačnosti (2018.), svemir je u ruševinama. Uz pomoć preostalih saveznika, Osvetnici se ponovno okupljaju kako bi poništili Thanosove postupke i vratili red u svemir.

OSVETNICI - ZAVRŠNICA

Nedjelja, 28.04. 2019. u 20.00 sati