KOLOVOZ

13 . Lipanj 2018

01.08. Otvorenje izložbe radova Jessice Pelucchini

            - 21:00 sat - Galerija Pik, izložba ostaje otvorena do 24.08

02.08. Rapske glazbene večeri - Komorni trio Crisostomo

            - 21:00 sat – crkva sv. Križa

03.08. Kantuni – od 03.08. do 07.08.

05.08. Obilježavanje Dana pobjede i Dana domovinske zahvalnosti

            - Blagdan Šištovica - zabavni program u turističkom mjestu Banjol

            - 20:00 sati - Vela riva, Kaštel

07.08. Miomirisni dani – Dani gospine trave, vriska i koromača - od 07. do 09.08.

07.08. Ribarska fešta – Barbat
           -
20:00 sati – Vela riva, Kaštel

08.08. Kazališna predstava "Za umrijet od smijeha" - Teatar Rugantino

           - 21:30 sati, Ljetno kino Rab

09.08. Rapske glazbene večeri – Željko Vlahović (klavir)

           - 21:00 sat – crkva sv. Križa

11.08. Ribarska fešta – Kampor

           - 19:00 sati – boćalište, Punta Kampora

11.08. Ribarska fešta – Supetarska Draga

            - 19:00 sati , Supetarska Draga , Malin

13.08. Kazališna predstava "Mrav, marav, mrav i cvrčak" - Teatar Oz

           - 21:00 sat - Poljanica kneginje Mande Budrišić

13.08. Koncert Serafine Fantauzzo

           - 21:00 sat - prostor sv. Ivana Evanđeliste

14.08. Ribarska fešta – Barbat

           - igralište kod škole

15.08. Blagdan Vele Gospe - zaštitnice Župe Rab

           - 20:30 sati - Folklorni programi  i Viteški turnir udruge rapskih samostreličara - Trg sv. Kristofora

16.08. Rapske glazbene večeri – „Le TRIO“ , Marija Lešaja (sopran), Eda Rimanić (flauta), Iva ljubičić Lukić (glasovir)

           - 21:00 sat – crkva sv. Križa

16.08. Kazališna predstava "Izvorno hrvacko" - Ri teatar

           - 21:30 sati, Ljetno kino Rab

17.08. Dječja predstava "U laži su kratke noge" - Ri teatar

          - 21:00 sat - Poljanica kneginje Mande Budrišić

18.08. Ribarska fešta – Kampor

           - 19:00 sati – boćalište, Punta Kampora

21.08. Simone Zanchini ZZ Quartet

           - 21.00 sat - Trg slobode - Pjaceta

21.08. Izložba radova pod nazivom „Dijalog osam umjetnika iz osam zemalja“

            - od 21.08. do 14.09. – galerija Paradiso

23.08. Rapske glazbene večeri – Laura Vadjon (violona) i Krešimir Hass (orgulje)

            - 21:00 sat – crkva Uznesenja Marijina

25.08. Ribarska fešta – Kampor

           - 19:00 sati – boćalište, Punta Kampora

25.08. Ribarska fešta – Supetarska Draga

            - 19:00 sati, Supetarska Draga, Malin

25.08. Otvorenje izložbe radova Zdravka Milića

            - 21:00 sat - Galerija Pik, izložba ostaje otvorena do 06.09

25.08. Ribarska fešta – Barbat
           -
19:00 sati – Vela riva, Kaštel

30.08. Rapske glazbene večeri - Marijana Cirkveni (sopran), Sonja Runje (mezzosopran), Ljerka Očić (orgulje)

            - 21:00 sat – crkva Uznesenja Marijina

Kalendar događanja

Siječanj 2019.

PoUtSrČePeSuNe
31123456
78910111213
14151617181920
21 222324252627
28293031123
45678910