01.08. Ribarska fešta-Lopar

- 20:00 sati u Luci Lopar

03.08. Rapske glazbene večeri –Bow vs. Plectrum – Tihomir Hojsak (kontrabas) i Filip Novosel (tambura)

- 21:00 sat – park Dorka

05.08. Obilježavanje Dana pobjede i Dana domovinske zahvalnosti - Blagdan Šištovica

- zabavni program u turističkom mjestu Banjol

06.08. Kazališna predstava “I živjele su sretno …?” – Scena Gorica

- 21:30 sat – Ljetno kino Rab

09.08. Ribarska fešta-Lopar

- 20:00 sati – na plaži Livačina u Loparu

10.08. Rapske glazbene večeri – Ema Stein, (lutnja)

- 21:00 sati – Crkva sv Križa

14.08. „Loparska noć“

- 19:00 sati – predstavljanje starih običaja i zanata Lopara

15.08. Blagdan Velike Gospe – zaštitnice Župe Rab

- 19:30 sati – Trg sv. Kristofora: nastup FD Rapski tanac, Viteški turnir udruge rapskih samostreličara,  nastup banda Aura i Igora Delača, gastro ponuda Imperial d.d.

16.08. Hit komedija “Po duhu Svetom” – Ri teatar

- 21:30 sati – Ljetno kino Rab

17.08. Predstava za djecu “Luda i novčić” – Ri teatar

- 21:o0 sati – Poljanica Mande Budrišić

17.08. Rapske glazbene večeri – Trio Roter Igel: Tara Horvat (violina), Kosjenka Turkulin (glasovir), Vid Veljak (violončelo)

- 21:00 sati – Crkva sv Križa

18.08. Izložba radova  Nives Kavurić Kurtović (Zagreb) – u periodu od 18.08.do 07.09.

- 21: 00 sat – galerija Pik

20.08. Promenadna šetnja klape Eufemija

- 21:00 sat – diljem starog grada

21.08. Pumidorfest – Fiesta de salsa

- u periodu od 21.08. do 27.08.

- natjecanje u kuhanju salse

- tematski obroci u restoranima

22.08. Ribarska fešta-Lopar

- 20:00 sati u Luci Lopar

23.08. Nastup KUD-a San Marino

-21:00 sati – hotelsko naselje San Marino

24.08. Rapske glazbene večeri – Ljerka Očić (orgulje) i Franko Klisović (kontratenor)

- 21:00 sati – crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije

24.08. Orguljski festival „Petar Nakić“ – Ljerka Očić (orgulje) i Franko Klisović (kontratenor)

- 21:00 sat -crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije

25.-29.08. Kantuni – diljem starog grada

25.08. Promenadna šetnja folklorne skupine Rapski tanac

- 21:00 sat – diljem starog grada

25.08. Spinning Paradise – međunarodni turnir u frizbiju

29.08. Orguljski festival „Petar Nakić“ – Mirko Jankov (orgulje) i Jelena Čilaš (sopran)

- 21:00 sat -crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije

31.08. Rapske glazbene večeri – koncert polaznika majstorskog tečaja operne interpretacije pod vodstvom  primadone Dunje Vejzović

- 21:00 sati – kino Raba

* Organizator zadržava prava na izmjene programa